Cestujte s námi a zažijte tak dovolenou Vašich snů!

  • Odkazy

  • Přihlášení

Držák od Ternu vyřeší i delikátní problém „Kam s ním?“

Tern-Perch-EclipseS18-Wall2

Nejeden cyklista řeší čas od času problém, kde uskladnit svoje kolo. Na trhu sice existuje řada nejrůznějších držáků, ne všechny ale splňují požadavky na vzhled, praktičnost a jednoduchost.
Všechny tyto vlastnosti a očekávání splňuje nový stylový držák kola na stěnu, který nedávno představila společnost Tern. Minimalistické chytré řešení s matným stříbrným povrchem odpovídá současným nárokům na vzhled doplňků v moderním interiéru.
Držák je vyroben z jednoho kusu odolného hliníku a unese kola až o hmotnosti 18 kg s šířkou řídítek až 64 cm. Gumové koncovky drží kolo perfektně na svém místě. Výřezy mohou dobře posloužit jako místa pro zavěšení ramínka s oblečením nebo jiných drobností. Součástí balení je dokonce i kompletní sada pro montáž do betonových a dřevěných zdí. Jedinečný držák zakoupíte za 1890 Kč včetně DPH.

O společnosti Azub Bike

Uherskobrodská společnost AZUB Bike již 12 let přináší na český a slovenský trh produkty alternativní cyklistiky. Sortiment společnosti zahrnuje nejen široký výběr vlastních lehokol a lehotříkolek, ale i cyklistické vybavení pro děti, jako jsou vozíky za kola, tažné tyče, přípojná kola a dětská odrážedla. AZUB Bike je také oficiálním distributorem skládacích kol Tern v České republice a dětských vozíků za kolo značky Burley. Dále dodává na český trh kožená sedla a doplňky značky Brooks a celé portfolio voděodolných brašen německé značky Ortlieb. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

Tagy:

Září 11, 2014