Cestujte s námi a zažijte tak dovolenou Vašich snů!

  • Odkazy

  • Přihlášení

Autosalon Klokočka Centrum otevřel zmodernizovaný autosalon značky Volkswagen.

Autosalon Klokočka VW exteriér

Autosalon Klokočka Centrum představuje společně s otevřením zmodernizovaného autosalonu speciální nabídku Golf Klokočka EDICE s výhodou až 100.000 Kč a 4 letou zárukou.
Vítejte v nejmodernějším autosalonu značky Volkswagen v Praze 6, Autosalon Klokočka Centrum.
Autosalon Klokočka Centrum zvyšuje standard svých služeb ve zmodernizovaném autosalonu Volkswagen.

Praha, 1. září. 2014 – Zákazníci značky Volkswagen mohou od 1. září naplno využívat služeb zmodernizovaného autosalonu v Karlovarské ulici, Autosalon Klokočka Centrum. Při této příležitosti představuje Autosalon Klokočka Centrum limitovanou nabídku modelu Golf Klokočka EDICE s bohatou základní výbavou a cenovým zvýhodněním 100.000 Kč se společností ŠkoFIN a prodlouženou zárukou na 4 roky zdarma. Nikol Podstatová, generální ředitelka společnosti uvádí: „Modernizací autosalonu podtrhujeme image značky Volkswagen a posouváme pomyslnou laťku nabízených služeb opět o kus výš. Limitovanou nabídkou Golf Klokočka EDICE ještě více zatraktivňujeme oblíbený model Volkswagen Golf a doplňujeme jedinečnost našich služeb.“
Rekonstrukce proběhla během letních prázdnin dle plánovaného harmonogramu, kdy byl kompletně přepracován interiér – prodej nových vozů včetně prezentace vystavených modelů, příjem do servisu a klientská zóna. Limitovaná nabídka modelu Golf Klokočka EDICE je exklusivně připravena pro Autosalon Klokočka Centrum, bližší informace u prodejců nebo na www.klokocka.cz.

Společnost Autosalon Klokočka Centrum patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy v České republice. Dále patří mezi největší prodejce ojetých vozů v programu ŠKODA Plus a Das Welt Auto s dvoupatrovým autosalonem zánovních vozů. Více než 25 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Bližší informace na www.klokocka.cz.
Pro více informací prosím kontaktujte: Ing. Kateřina Hanzlíková, vedoucí marketingového oddělení katerina.hanzlikova@klokocka.cz +420 222 197 121

autosalon Klokočka

 

Tagy:

Září 1, 2014